×
Loty
  • Nowe wyszukiwanie
  • Ostatnie wyszukiwania
  • W jedną stronę
  • Podróż powrotna

Ostatnie wyszukiwania

    Szukaj lotów

    Znajdź rozkład lotów

    Korzystaj z Wegoprodroz.pl, aby mieć dostęp do największej liczby lotów online. Znajdź najkorzystniejsze połączenia lotnicze z Szanghaj do Seul. Wypróbuj katalog lotnisk Wego z pełnym rozkładem lotów z całego świata.

    Rozkład lotów z Szanghaj do Seul

    • Wylot
      Przylot
      Linie lotnicze
      Nr lotu
      Samolot
      Pn
      Wt
      Śr
      Cz
      Pt
      So
      N
    • 08:05 AM
      10:50 AM
      CZ313
      738
      rozwiń
      pon
      wto
      śro
      czw
      pią
      sob
      nie
    • 08:20 AM
      11:00 AM
      MU511
      333
      rozwiń
      pon
      wto
      śro
      czw
      pią
      sob
      nie
    • 08:20 AM
      11:00 AM
      FM511
      333
      rozwiń
      pon
      wto
      śro
      czw
      pią
      sob
      nie
    • 08:25 AM
      11:20 AM
      OZ368
      763
      rozwiń
      pon
      wto
      śro
      czw
      pią
      sob
      nie
    • 08:35 AM
      10:40 AM
      CZ9766
      738
      via Dalian (DLC) 3h 30m layover
      02:10 PM
      04:10 PM
      CZ695
      319
      rozwiń
      pon
      wto
      śro
      czw
      pią
      sob
      nie
    • 08:35 AM
      10:05 AM
      MU5525
      321
      via Qingdao (TAO) 3h 40m layover
      01:45 PM
      03:50 PM
      MU559
      320
      rozwiń
      pon
      wto
      śro
      czw
      pią
      sob
      nie
    • 08:35 AM
      10:05 AM
      MU5525
      321
      via Qingdao (TAO) 3h 40m layover
      01:45 PM
      03:50 PM
      MU559
      320
      rozwiń
      pon
      wto
      śro
      czw
      pią
      sob
      nie
    • 08:50 AM
      11:55 AM
      KE896
      73J
      rozwiń
      pon
      wto
      śro
      czw
      pią
      sob
      nie
    • 09:05 AM
      11:55 AM
      CZ513
      332
      rozwiń
      pon
      wto
      śro
      czw
      pią
      sob
      nie
    • 09:05 AM
      11:55 AM
      CZ513
      333
      rozwiń
      pon
      wto
      śro
      czw
      pią
      sob
      nie
      wiele rozkładów, zobacz szczegóły
      • Ważny w dniach 10 November 2014 - 24 December 2014
        pon
        wto
        śro
        czw
        pią
        sob
        nie
      • Ważny w dniach 26 December 2014 - 28 March 2015
        pon
        wto
        śro
        czw
        pią
        sob
        nie
    • 09:10 AM
      10:35 AM
      MU5509
      737
      via Qingdao (TAO) 3h 10m layover
      01:45 PM
      03:50 PM
      MU559
      320
      rozwiń
      pon
      wto
      śro
      czw
      pią
      sob
      nie
    • 09:10 AM
      10:35 AM
      MU5529
      737
      via Qingdao (TAO) 3h 10m layover
      01:45 PM
      03:50 PM
      MU559
      320
      rozwiń
      pon
      wto
      śro
      czw
      pią
      sob
      nie
    • 10:20 AM
      11:55 AM
      SC4862
      738
      via Yantai (YNT) 3h 40m layover
      03:35 PM
      05:45 PM
      SC308
      321
      rozwiń
      pon
      wto
      śro
      czw
      pią
      sob
      nie
    • 10:55 AM
      01:35 PM
      KE876
      739
      via Pusan (PUS) 2h 55m layover
      04:30 PM
      05:25 PM
      KE1118
      739
      rozwiń
      pon
      wto
      śro
      czw
      pią
      sob
      nie
    • 10:55 AM
      01:35 PM
      KE876
      739
      via Pusan (PUS) 2h 55m layover
      04:30 PM
      05:25 PM
      KE1118
      73H
      rozwiń
      pon
      wto
      śro
      czw
      pią
      sob
      nie
      wiele rozkładów, zobacz szczegóły
      • Ważny w dniach 15 November 2014 - 18 December 2014
        pon
        wto
        śro
        czw
        pią
        sob
        nie
      • Ważny w dniach 01 December 2014 - 01 December 2014
        pon
        wto
        śro
        czw
        pią
        sob
        nie
    • 10:55 AM
      01:35 PM
      KE876
      739
      via Pusan (PUS) 1h 55m layover
      03:30 PM
      04:25 PM
      KE1116
      73H
      rozwiń
      pon
      wto
      śro
      czw
      pią
      sob
      nie
    • 10:55 AM
      01:35 PM
      KE876
      739
      via Pusan (PUS) 3h 55m layover
      05:30 PM
      06:25 PM
      KE1120
      739
      rozwiń
      pon
      wto
      śro
      czw
      pią
      sob
      nie
    • 10:55 AM
      01:35 PM
      KE876
      739
      via Pusan (PUS) 1h 55m layover
      03:30 PM
      04:25 PM
      KE1116
      739
      rozwiń
      pon
      wto
      śro
      czw
      pią
      sob
      nie
    • 10:55 AM
      01:35 PM
      KE876
      739
      via Pusan (PUS) 2h 35m layover
      04:10 PM
      05:15 PM
      KE1408
      73H
      rozwiń
      pon
      wto
      śro
      czw
      pią
      sob
      nie
    • 10:55 AM
      01:35 PM
      KE876
      739
      via Pusan (PUS) 2h 55m layover
      04:30 PM
      05:25 PM
      KE1118
      739
      rozwiń
      pon
      wto
      śro
      czw
      pią
      sob
      nie
    • 11:00 AM
      02:00 PM
      KE894
      772
      rozwiń
      pon
      wto
      śro
      czw
      pią
      sob
      nie
      wiele rozkładów, zobacz szczegóły
      • Ważny w dniach 02 November 2014 - 13 December 2014
        pon
        wto
        śro
        czw
        pią
        sob
        nie
      • Ważny w dniach 16 December 2014 - 16 December 2014
        pon
        wto
        śro
        czw
        pią
        sob
        nie
      • Ważny w dniach 17 December 2014 - 23 December 2014
        pon
        wto
        śro
        czw
        pią
        sob
        nie
      • Ważny w dniach 18 December 2014 - 01 January 2015
        pon
        wto
        śro
        czw
        pią
        sob
        nie
      • Ważny w dniach 24 December 2014 - 24 December 2014
        pon
        wto
        śro
        czw
        pią
        sob
        nie
      • Ważny w dniach 30 December 2014 - 30 December 2014
        pon
        wto
        śro
        czw
        pią
        sob
        nie
    • 11:00 AM
      02:00 PM
      KE894
      333
      rozwiń
      pon
      wto
      śro
      czw
      pią
      sob
      nie
    • 11:00 AM
      02:00 PM
      KE894
      772
      rozwiń
      pon
      wto
      śro
      czw
      pią
      sob
      nie
    • 11:00 AM
      02:00 PM
      KE894
      77W
      rozwiń
      pon
      wto
      śro
      czw
      pią
      sob
      nie
    • 11:00 AM
      02:00 PM
      KE894
      77W
      rozwiń
      pon
      wto
      śro
      czw
      pią
      sob
      nie
    • 11:00 AM
      02:00 PM
      KE894
      772
      rozwiń
      pon
      wto
      śro
      czw
      pią
      sob
      nie
    • 11:05 AM
      12:40 PM
      SC4602
      737
      via Qingdao (TAO) 3h 30m layover
      04:10 PM
      06:40 PM
      SC320
      321
      rozwiń
      pon
      wto
      śro
      czw
      pią
      sob
      nie
    • 11:40 AM
      02:10 PM
      OZ312
      320
      via Pusan (PUS) 1h 50m layover
      04:00 PM
      04:55 PM
      OZ8818
      734
      rozwiń
      pon
      wto
      śro
      czw
      pią
      sob
      nie
    • 11:40 AM
      02:10 PM
      OZ312
      320
      via Pusan (PUS) 3h 50m layover
      06:00 PM
      06:55 PM
      OZ8822
      320
      rozwiń
      pon
      wto
      śro
      czw
      pią
      sob
      nie
    • 11:40 AM
      02:10 PM
      OZ312
      320
      via Pusan (PUS) 2h 50m layover
      05:00 PM
      05:55 PM
      OZ8820
      734
      rozwiń
      pon
      wto
      śro
      czw
      pią
      sob
      nie
    • 12:05 PM
      03:00 PM
      OZ362
      333
      rozwiń
      pon
      wto
      śro
      czw
      pią
      sob
      nie
    • 01:05 PM
      03:05 PM
      CZ6534
      321
      via Dalian (DLC) 3h 50m layover
      06:55 PM
      08:55 PM
      CZ675
      321
      rozwiń
      pon
      wto
      śro
      czw
      pią
      sob
      nie
    • 01:05 PM
      04:00 PM
      OZ364
      333
      rozwiń
      pon
      wto
      śro
      czw
      pią
      sob
      nie
    • 01:10 PM
      03:05 PM
      CZ5049
      737
      via Dalian (DLC) 3h 50m layover
      06:55 PM
      08:55 PM
      CZ675
      321
      rozwiń
      pon
      wto
      śro
      czw
      pią
      sob
      nie
    • 02:00 PM
      05:00 PM
      KE898
      333
      rozwiń
      pon
      wto
      śro
      czw
      pią
      sob
      nie
      wiele rozkładów, zobacz szczegóły
      • Ważny w dniach 09 November 2014 - 03 December 2014
        pon
        wto
        śro
        czw
        pią
        sob
        nie
      • Ważny w dniach 04 December 2014 - 28 March 2015
        pon
        wto
        śro
        czw
        pią
        sob
        nie
    • 02:30 PM
      05:10 PM
      FM827
      738
      rozwiń
      pon
      wto
      śro
      czw
      pią
      sob
      nie
    • 03:15 PM
      05:55 PM
      CZ369
      738
      rozwiń
      pon
      wto
      śro
      czw
      pią
      sob
      nie
    • 03:40 PM
      06:20 PM
      FM823
      333
      rozwiń
      pon
      wto
      śro
      czw
      pią
      sob
      nie
    • 04:25 PM
      07:20 PM
      OZ366
      333
      rozwiń
      pon
      wto
      śro
      czw
      pią
      sob
      nie
    • 04:25 PM
      07:20 PM
      OZ366
      744
      rozwiń
      pon
      wto
      śro
      czw
      pią
      sob
      nie
    • 06:05 PM
      08:45 PM
      CZ509
      333
      rozwiń
      pon
      wto
      śro
      czw
      pią
      sob
      nie
    Rozkład lotów z Seul do Szanghaj